Rybářské centrum BIG-FISH Plzeň


Korkové kuličky Pop-up balení - Black Snail

Klikněte pro zvětšení obrázku
kliknutím zobrazíte detail obrázku

Vaše cena: 239

Popis:

Cork Ball Pop-up Pack - Balení korkových kuliček, pasty a boosteru

Ideální řešení pro ty, kteří mají v oblibě Pop-up nástrahy s obsahem korkové drtě a rádi si vyrobí své Pop-up boilie třeba i přímo na břehu. Oproti klasickým pop-up mají nástrahy s příměsí korku lepší vztlak a vydrží déle plavat. Proto jsou tak oblíbené a používané u montáží Chod Rig a Hinged Stiff Rig.

Každé balení obsahuje 40 korkových kuliček o průměru 12 mm, více než dostatek pasty a 30 ml odpovídajícího tekutého Boosteru. V závislosti na tom, kolik pasty použijete, můžete udělat vše od velmi vznášejících se pop-upů až po vyvážené neutrální nástrady. V balení je dostatek pasty na výrobu alespoň 60 pop-up nástrah, takže pokud si schováte korkovou kouli po použití, můžete si znovu vyrobit čerstvé pop-up nástrahy.

Pokyny: Pro perfektní 16 mm pop-up budete potřebovat cca 2 mm pastu kolem každé korkové kuličky. Zhruba 1,8 g pasty pro každou korkovou kuličku.
Jednoduše zformujte pastu kolem korkové kuličky. Pokud je pasta trochu suchá, přidejte několik kapek kapaliny Booster. Následně ji vařte 2 minuty. Nechte vyschnout po dobu 24 hodin, přidejte do kelímku s několika kapkami Boooster Liquid a dobře protřepejte.

Poznámka: Pasta je trvanlivá, takže není třeba umísťovat do mrazničky, taktéž vyrobené koule.

K dispozici v Shellfish B5,  Black Snail & Salami Cream

Dostupnost: skladem

Výrobce: Essential BaitsTaké Vám můžeme nabídnout tyto výrobky:
 


Odkazy

K70 MO ČRS Plzeň Klub ušlechtilého rybolovu MRK stále na rybách Plzeňský servis s.r.o.

Rybářské centrum BIG FISH
Goethova 6
301 50 Plzeň
tel.: +420 377 322 839, +420 737 236 076