Rybářské centrum BIG-FISH Plzeň


Boilies Shellfish B5 20 mm

Klikněte pro zvětšení obrázku
kliknutím zobrazíte detail obrázku
NOVINKA

Vaše cena: 379

Popis:

Shellfish B 5 - Korýš/švestka

Shellfish B5 hotové boilies

Toto nové B5 hotové boilies v sobě kombinuje špičkovou kvalitu s absolutní dostatečností k tomu, aby bylo s úspěchem a důvěrou použito i na těch nejtěžších kaprových vodách v Anglii i v zahraničí.

Absolutně nepochybujeme o tom, že toto hotové boilies nasadí novou laťku kvality v oblasti „hotovek“. Během testování fungoval srovnatelně dobře s mraženým B5, což je sama o sobě jedna z nejlepších nástrah současnosti. Nejsme tím až tak překvapeni, vzhledem k tomu, že obsahují prakticky stejné ingredience. Jediným rozdílem je, že hotové boilies bylo opatrně vysušeno a  ošetřeno velmi nízkou dávkou těch nejkvalitnějších konzervantů, používaných v současném „lidském“ potravinovém průmyslu.

Jen otevřete balení tohoto boilies a budete nadšeni celkovým vyzněním této jedinečné nástrahy, její neopakovatelnou vůní a pro B5 typickou „křupavou“ strukturou. Těchto vlastností bylo dosaženo použitím vysoce kvalitních rybích mouček, přetrávených rybích proteinů, mléčných proteinů, Robin Redu a extraktů z mořských korýšů. Atraktorový profil zahrnuje Betaine, GLM, Fruit Factor 6, Red Salmon Oil a Shellfish Plum.

Takže teď to máte – boilie které je konečně schopno konkurovat fenomenální účinnosti mraženého boilie B5. Zároveň má však standardní přednosti hotového boilies, rozhodně však je mnohem víc než jen „standardní"

  • 1kg pytlík

Dostupnost: skladem

Výrobce: Essential BaitsTaké Vám můžeme nabídnout tyto výrobky:
 


Odkazy

K70 MO ČRS Plzeň Klub ušlechtilého rybolovu MRK stále na rybách Plzeňský servis s.r.o.

Rybářské centrum BIG FISH
Goethova 6
301 50 Plzeň
tel.: +420 377 322 839, +420 737 236 076