Rybářské centrum BIG-FISH Plzeň


Úlovky na Essential Baits

Podzimní říční lovy - podzim 2018

Podzimní říční lovy - podzim 2018 Podzimní říční lovy - podzim 2018 Podzimní říční lovy - podzim 2018 Podzimní říční lovy - podzim 2018 Podzimní říční lovy - podzim 2018 Podzimní říční lovy - podzim 2018
Kliknutím zobrazíte další obrázky

Ahoj,

posílám zprávu z podzimních říčních lovů. S mým rybářským parťákem Petrem jsme se rozhodli, že na podzim dáme přednost řece před stojákem. Já už jsem se těšil víc než jindy. Na stojáku se mi na jaře skvěle dařilo tak jsem měl chuť zkusit zase něco jiného.

První lovy byly o seznámení a obhlídce míst. Voda byla všelijaká a teklo hodně bordelu. Koncem září jsme se rozhodli, že strávíme na řece víc dní v kuse. Já mohl z práce vyrazit o dva dny dřív, tak jsem toho využil a Petr že dorazí později.
Na začátku prokrmuji větší plochu směsí boilies B5-Salami, pelet a tygřích ořechů. Hned první noc mám dva záběry od menších kaprů do 7 kg. Přes den se mi nedaří dostat žádný záběr. Frekvence záběrů je každou noc skoro stejná. 2-3 záběry, ale naštěstí už přichází i ryby přes 10 kg, takže jsem spokojenej. O jednu velkou rybu přicházím jedno odpoledne. Hodně mě to mrzí, byl to jediný záběr přes den a ryba si vzala 2x 24mm Salami silně nadipované v Liquid Anchovy.
Petr dovezl pořádný proviant jídla a pití, tak si vychutnáváme pravý podzimní lov. K absolutní spokojenosti už chybí jenom místní mohykán.... Poslední den se domlouváme, že vydržíme ještě jednu noc a ráno pojedeme domů. Respektive já rovnou do práce. O tom jak si užil naší společnou výpravu Petr a jak dopadla poslední noc Vám napíše už on... :-)
S úctou k přírodě zdraví
Tomáš

Kliknutím na obrázek otevřete prohlížeč všech fotografií pro danou zprávu. Jak ovládat okno s fotografiemi myší:
vpravo - další obrázek, vlevo - předchozí obrázek, > - přehrávání obrázků, dole - náhledy obrázků, X - zavřít okno

Zobrazit další zprávy od vody


Odkazy

K70 MO ČRS Plzeň Klub ušlechtilého rybolovu MRK stále na rybách Plzeňský servis s.r.o.

Rybářské centrum BIG FISH
Goethova 6
301 50 Plzeň
tel.: +420 377 322 839, +420 737 236 076